Konkurs dla naszych pracowników angażujących się w biegowe treningi Urtica Team właśnie się zakończył! Chcielibyśmy więc przedstawić Wam jego laureatów.

Przypomnijmy, konkurs „Urtica Team zaprasza do Szwecji” trwał od 11 marca do 30 czerwca 2019 r. we Wrocławiu i w Łodzi. Mógł w nim wziąć udział każdy pracowników ze spółek Urtica, Pharmalink i Lideo. Polegał on na tym, aby aktywnie zaangażować się w firmowe treningi, które miały na celu podejmowanie kilometrowych dystansów i ćwiczenie formy pod okiem profesjonalnego trenera. Największym zaangażowaniem i obecnością wykazali się:

  1. Robert Marciniak z Lideo
  2. Krystian Uchman z Pharmalinku
  3. Bolesław Hangiel z Lideo

A co było do wygrania? Nagrodą główną dla zwycięzców jest udział w wydarzeniu „Biegowy Potop Szwedzki 29 września 2019”. Na jego uczestników czeka m.in. rejs promem do Szwecji, bieg na 5, 10 lub 15 km czy wycieczka autokarowa do przepięknej Karlskrony.

Poza tym nasi najwytrwalsi biegacze spotkają się jeszcze z Chrisem Kwaczem, twórcą popularnego bloga „On the move”, na łamach którego codziennie motywuje on tysiące ludzi do aktywności i biegania. Na koniec wyjazdu przewidziana jest również impreza na statku :)

Teraz żałujecie, że nie wzięliście udziału w naszej zabawie? To będziecie jeszcze bardziej :) Nasi laureaci obiecali, że przygotują dla nas relację ze swojego wyjazdu, dzięki czemu będziemy mogli „prawie” przeżyć go razem z nimi :) Relację będziecie mogli zobaczyć przede wszystkim na profilu facebookowym Urtica Team, tak więc bądźcie uważni i obserwujcie nas.

Na koniec mamy jeszcze niespodziankę! Chcąc nagrodzić zaangażowanie wszystkich osób, które uczęszczały na firmowe treningi, przekażemy każdemu z osobna sportową nagrodę niespodziankę.  

Dziękujemy za energię, zapał i do zobaczenia na kolejnych treningach po wakacjach!

  

laureaci bieganie2